Rýchla objednávka

Úvod

Spoločnosť GGT, a. s. patrí medzi najvýznamnejšie obchodné spoločnosti na Slovensku. Už viac ako 20 rokov pre svojich zákazníkov ponúka kompletný sortiment tabakových výrobkov a doplnkového sortimentu. Spolupracuje s najvýznamnejšími obchodnými sieťami ako napr. Tesco Stores, Billa Slovakia, Lidl, Kaufland, Coop Jednota a ďalší.

Od 1.6.2011, v rámci obchodného oddelenia GGT, vznikla nová divízia – Divízia kancelárskych potrieb. Táto divízia zabezpečuje predaj a distribúciu spotrebného materiálu pre obchody a kancelárie na území Slovenskej a Českej Republiky. Portfólio Divízie kancelárskych potrieb zahŕňa viac ako 10 tisíc aktívnych tovarových položiek a stovky značiek.

Centrálny sklad spoločnosti GGT, a.s. obsahuje paletový zakladač na 1700 paliet a celkovú plochu 2500 m2 s možnosťou rozšírenia na 5000 m2. Logistika sa realizuje prevažne prostredníctvom vlastného vozového parku. Princíp distribúcie je založený na centrálnom sklade v Bratislave a rozvozy sú uskutočňované prostredníctvom 14 distribučných centrál na Slovensku.

Náš sortiment nájdete v našom katalógu MOJA KANCELÁRIA, ktorý sa vydáva v piatich častiach rozdelených podľa jednotlivých komodít. V piatich katalógoch nájdete viac ako 3500 najpredávanejších tovarových položiek s podrobnými popismi. Kompletnú ponuku nášho sortimentu máte možnosť spoznať na našom e-shope www.mojakancelaria.sk , ktorá zmenila dizajn a prešla kompletnou rekonštrukciou.