Rýchla objednávka

Prečo nakupovať u nás

Dovoz tovaru

Popri kvalitnom tovare Vám prinášame aj kvalitné služby a to v podobe šetrenia Vašich nákladov. Doprava tovaru je zadarmo nad 20 € bez DPH*. V prípade objednávky v hodnote nižšej ako 20 € bez DPH účtujeme dopravné 5 € bez DPH. Načo by ste si vytvárali sklad vo Vašej firme, keď my disponujeme s paletovým zakladačom na 1700 paliet.

Dovoz do 24h – v rámci Bratislavy ak objednávka je prijatá do 13:00

Dovoz do 48h – v rámci Bratislavy ak objednávka je prijatá po 13:00

Dovoz v rámci SR mimo BA – objednávky sa spracúvajú v PO-ŠT do 11:00, a v PI do 10:00 Tovar sa expeduje podľa plánu rozvozov. Na aktuálny plán rozvozov sa informujte u Vašich referentov na tel. číslach: 02/4989 3743 alebo 02/4989 3795.

* Dovoz tovaru zdarma pri objednávke nad 20 € bez DPH sa vzťahuje len na dovoz v rámci SR. Mimo SR sa učtuje poplatok podľa aktuálneho cenníka UPS.

Široký sortiment

Každým rokom neustále rozširujeme náš sortiment. Celkovo disponujeme s viac ako 10 000 skladovými položkami, z ktorých cca 3500 položiek prezentujeme v našich katalógoch MOJAKANCELÁRIA.

Záruka na tovar

Na všetok tovar poskytujeme záruku podľa právnych predpisov a na podstatnú časť minimálne 2 roky.

Možnosť vrátenia tovaru

Ak sa pomýlite a objednáte iný tovar alebo nesprávne množstvo, máte možnosť ho bez akýchkoľvek nákladov v nasledujúcich lehotách vrátiť nepoužitý a v originálnom balení. Kancelárske potreby do 14 dní, občerstvenie do 2 dní.

Náš e-shop

Na internete nájdete to najdôležitejšie a najaktuálnejšie. Ponúkame Vám viac ako 7000 výrobkov. Na našom webe nájdete aktuálne novinky, akcie alebo dopredajový tovar za výhodné ceny.

Certifikáty ISO

GGT, a. s. zaviedol systém riadenia ISO a úspešne sme prešli certifikačným auditom. Vďaka ISO 9001 ( Systém riadenia kvality) máte istotu, že procesy nastavené v našej spoločnosti sú štandardizované, kvalita našej služby je neustále monitorovaná a priebežne zisťujeme Vašu spokojnosť. ISO 14001 ( systém riadenia vzťahu k životnému prostrediu) zaručuje, že GGT podniká v súlade s platnou legislatívou v oblasti životného prostredia a navyše si stanovuje ciele nad rámec zákonných požiadaviek.