Rýchla objednávka

Náš tím

Rudolf Mucha

Obchodný zástupca pre východoslovenský región

Rudo má u nás na starosti hlavne východoslovenský región. Vďaka niekoľkoročným skúsenostiam s kancelárskymi potrebami Vám najlepšie poradí ako lacno a kvalitne u nás nakúpiť. Vďaka veľkému prehľadu sortimentu a cien Vám ušije cenovú ponuku na mieru.

Martina Straková

Obchodná referentka pre západoslovenský región

Tiež nováčik v našom tíme. Bravúrne sa zapracovala za extrémne krátky čas. Objednávky vybavuje s takou ľahkosťou akoby to robila celý život.

Kristína Vargová

Obchodná referentka pre východoslovenský región

Kika sa stará o väčšinu našich kľúčových zákazníkov. Je ochotná a zodpovedná, nič pre ňu nie je prekážkou. Cenové ponuky sú jej silnou stránkou. V prípade potreby poradiť neváhajte sa na ňu obrátiť.

Katarína Valkovičová

Obchodná zástupkyňa pre stredoslovenský región

Potrebujete poradiť? V tom prípade určite kontaktujte Katku. Náš sortiment pozná skoro naspamäť. Ponúkne Vám všetko možné a j nemožné. Spokojnosť zákazníka je pre ňu prvoradá.

Denis Chovanec

Obchodný zástupca pre bratislavský kraj

Vďaka jeho dlhoročným skúsenostiam v tejto brandži vie byť vždy v správnom čase na správnom mieste. Je špecialistom pre kancelársky nábytok. Ponúkne Vám najvhodnejšie kreslá alebo rovno Vám zariadi celú kanceláriu, recepciu. Ak by ste mali záujem o reklamné predmety, určite ho kontaktujte. Vybaví Vám všetko od A-Z.

Katarína Doktoríková

Referent nákupu

Katarína pre nás zabezpečuje pravidelný nákup tovaru. Včas všetko objedná, vďaka čomu sa tovar expeduje rýchlo a včas. Okrem toho dohliada na kvalitu a cenu objednaného tovaru a preto Vám vieme ponúknuť kvalitný tovar za výhodnú cenu.

Eva Demeterová

Referent nákupu

Ak potrebujete nové vizitky, potlačené obálky, hlavičkový papier alebo vytlačiť letáky, brožúry, katalógy, všetko s grafickými návrhmi rieši u nás Eva. Okrem toho sa venuje menším marketingovým aktivitám, ktoré v budúcnosti určite oceníte.